למה להשקיע באתונה? אתונה היא עיר הבירה של יוון והיא העיר המרכזית של מחוז 'אטיקה' המונה כ-3.5 מיליון תושבים. אתונה היא עיר היסטורית ומיוחדת בה מבקרים מעל ל-6 מיליון תיירים בשנה.  

למה אתונה

אתונה היא עיר הבירה של יוון והיא העיר המרכזית של מחוז 'אטיקה' המונה כ-3.5 מיליון תושבים. אתונה היא עיר היסטורית ומיוחדת בה מבקרים מעל ל-6 מיליון תיירים בשנה.  

למה להשקיע ביוון? יוון היא מדינה החברה באיחוד האירופי. המדינה מונה כ-11 מיליון תושבים. כלכלת יוון מונעת בעיקר מענפי השירותים, תיירות, תעשייה וחקלאות.

למה יוון

יוון היא מדינה החברה באיחוד האירופי. המדינה מונה כ-11 מיליון תושבים. כלכלת יוון מונעת בעיקר מענפי השירותים, תיירות, תעשייה וחקלאות.

כתבות - מגוון כתבות כלכליות על יוון ואתונה. מוזמנים לקרוא ולהעשיר את הידע. 

כתבות

מגוון כתבות כלכליות על יוון ואתונה. מוזמנים לקרוא ולהעשיר את הידע. 

שכונות באתונה - אתונה היא עיר גדולה המונה כ-700,000 תושבים. אתונה היא חלק ממטרופולין גדול הנקרא 'אטיקה'. העיר אתונה מחולקת לשכונות רבות ומגוונות.

שכונות באתונה

אתונה היא עיר גדולה המונה כ-700,000 תושבים. אתונה היא חלק ממטרופולין גדול הנקרא 'אטיקה'. העיר אתונה מחולקת לשכונות רבות ומגוונות.

שאלות ותשובות

השקעת נדל"ן באתונה יכולה לעורר שאלות רבות על התהליך ועל מגוון נושאים. העמוד מלא בשאלות ותשובות נפוצות בקרב משקיעים.

שכונות באתונה

מידע למשקיע

למה להשקיע באתונה

למה להשקיע בנדל"ן באתונה?

שוק הנדל"ן באתונה ספג ירידות מחירים קשות עם פרוץ המשבר הכללי של 2008. המחירים היום עדיין מאוד זולים ומייצרים הזדמנויות השקעה מעולות. 

למה דווקא עכשיו?

אחרי עשור של מיתון יוון סוף סוף מתאוששת מהמשבר והכלכלה מתחילה להתחזק. מחירי הנדל"ן באתונה רשמו עליות של 40% בשנתיים האחרונות והזרוע עוד נטויה. יש היום הזדמנות לרכוש דירה בשוק "עולה" ולהינות מעליית ערך משמעותית. 

© 2021 by Beta-Estate

|

|

הבית שלך להשקעות נדל"ן ביוון

על ביתא-נדל"ן

ביתא-נדל"ן הינו בית השקעות ביוון, המתמחה בליווי משקיעים ברכישות נדל"ן. ההיכרות המעמיקה שלנו עם העיר, שנובעת בעיקר מהעובדה שאנו מתגוררים בה ב-3 שנים האחרונות, נתנה לנו רוח גבית להקים את ביתא נדל"ן.

|

ביתא-נדל"ן

  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube