על ביתא נדל"ן

על ביתא נדל"ן - ביתא נדל"ן הינו בית השקעות ביוון, המתמחה בליווי משקיעים ברכישות נדל"ן. ההיכרות המעמיקה שלנו עם העיר, שנובעת בעיקר מהעובדה שאנו מתגוררים בה ב-3 שנים האחרונות, נתנה לנו רוח גבית להקים את ביתא נדל"ן.  ​  בשנים האחרונות, ביצענו מספר השקעות פרטיות של נדל"ן בעיר וראינו כי טוב. ההשקעות הניבו תשואות יפות ולאט לאט, מפה לאוזן, הגיעו פניות מחברים שנסייע בתהליך.  ​  כיום ביתא נדל"ן מלווה משקיעים ברכישות שונות באתונה והסביבה. אנו מתמחים בדירות ובנייני מגורים והשקעות בנכסים מניבים.

ביתא נדל"ן הינו בית השקעות ביוון, המתמחה בליווי משקיעים ברכישות נדל"ן. ההיכרות המעמיקה שלנו עם העיר, שנובעת בעיקר מהעובדה שאנו מתגוררים בה ב-3 שנים האחרונות, נתנה לנו רוח גבית להקים את ביתא נדל"ן.

בשנים האחרונות, ביצענו מספר השקעות פרטיות של נדל"ן בעיר וראינו כי טוב. ההשקעות הניבו תשואות יפות ולאט לאט, מפה לאוזן, הגיעו פניות מחברים שנסייע בתהליך.

כיום ביתא נדל"ן מלווה משקיעים ברכישות שונות באתונה והסביבה. אנו מתמחים בדירות ובנייני מגורים והשקעות בנכסים מניבים.

הצוות שלנו

חברי ביתא נדל"ן מכירים זה את זה כבר מספר שנים, אך השותפות העסקית האמיתית שלהם נרקמה לראשונה ב-2017 עם הקמת החברה הראשונה שלהם בתחום הקנאביס הרפואי. במהלך ה-3 שנים האחרונות הם איישו את תפקידי המפתח בחברה וצברו ניסיון עסקי רב בגיוס כספים, התמודדות מול בירוקרטיה, סגירת חוזי הפצה ועבודה מול משקיעים.

יודיק מדר - בעל ניסיון של מעל ל-8 שנים בניהול, קצין ומ"פ לשעבר ובמילואים, ב-3 שנים האחרונות היה שותף-מייסד בחברת קנאביס רפואית וכיהן כמנכ"ל החברה. יודיק צבר ניסיון רב בעבודה מול גורמים שונים ביוון ולזכותו אפשר לזקוף מספר תהליכים בירוקרטים מורכבים שקודמו בתחום הקנאביס.

יודיק מדר

בעל ניסיון של מעל ל-8 שנים בניהול, קצין ומ"פ לשעבר ובמילואים, ב-3 שנים האחרונות היה שותף-מייסד בחברת קנאביס רפואית וכיהן כמנכ"ל החברה. יודיק צבר ניסיון רב בעבודה מול גורמים שונים ביוון ולזכותו אפשר לזקוף מספר תהליכים בירוקרטים מורכבים שקודמו בתחום הקנאביס.

הראל רבינס - בעל ניסיון של 5 שנים בניהול פרוייקטים, לוחם ומפקד לשעבר ובמילואים, ב-3 שנים האחרונות היה שותף-מייסד בחברת קנאביס רפואית וכיהן בתפקיד סמנכ"ל התפעול של החברה. הראל מביא איתו ניסיון הנדסי ותכנוני רב שצבר בשנים האחרונות בעבודה מול משרדי הנדסה ואדריכלים שונים

הראל רבינס

בעל ניסיון של 5 שנים בניהול פרוייקטים, לוחם ומפקד לשעבר ובמילואים, ב-3 שנים האחרונות היה שותף-מייסד בחברת קנאביס רפואית וכיהן בתפקיד סמנכ"ל התפעול של החברה. הראל מביא איתו ניסיון הנדסי ותכנוני רב שצבר בשנים האחרונות בעבודה מול משרדי הנדסה ואדריכלים שונים

אלעזר קייקוב - בעל ניסיון של 7 שנים בשיווק ומכירות, קצין לשעבר ובמילואים, ב-3 שנים האחרונות היה שותף-מייסד בחברת קנאביס רפואית וכיהן בתפקיד סמנכ"ל השיווק והמכירות של החברה. בנוסף, אלעזר מביא איתו ניסיון של 4 שנים, בהן עבד בחברת נת"מ, המתמחה בתחום הנדל"ן המסחרי. אלעזר ניהל את צוות תל אביב בחברה.

אלעזר קייקוב

בעל ניסיון של 7 שנים בשיווק ומכירות, קצין לשעבר ובמילואים, ב-3 שנים האחרונות היה שותף-מייסד בחברת קנאביס רפואית וכיהן בתפקיד סמנכ"ל השיווק והמכירות של החברה. בנוסף, אלעזר מביא איתו ניסיון של 4 שנים, בהן עבד בחברת נת"מ, המתמחה בתחום הנדל"ן המסחרי. אלעזר ניהל את צוות תל אביב בחברה.

להשקעה בנדל"ן ביוון השאירו פרטים

הטופס נשלח. ניצור איתך קשר בקרוב